Więcej czasu na przyjemność...
PL EN

Długodystansowe

Prowadzisz własny biznes? Wiesz zapewne, jak bardzo w kontaktach biznesowych liczy się czas. Dlatego klientom planującym podróż po Europie bądź wewnątrz kraju oferujemy szeroką gamę samolotów odrzutowych i turbośmigłowych. Wysoki komfort podróży, wyszkolona obsługa, najlepsze warunki lotu, a przede wszystkim pewność, że w kontaktach biznesowych obejmujących loty krótkodystansowe, możesz na nas liczyć.

W przypadku lotów biznesowych na krótkich dystansach organizacja i czas podróży ograniczone są do minimum. Komfort, swoboda, oszczędność czasu, dyskrecja, to tylko kilka zalet korzystania z lotów prywatnymi samolotami. Oferujemy sprawną i kompleksową obsługę podróży służbowych, czy innego typu wyjazdów, dostosowując ofertę do wymagań każdego klienta.

Wyróżnia nas przede wszystkim indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dzięki załodze z wieloletnim doświadczeniem w branży lotniczej i umiejętności obsługi klientów o statusie VIP, każdorazowo możemy zapewnić indywidualną obsługę i jak najlepsze spełnienie oczekiwań naszych biznesowych pasażerów.

© 2012 JetPartner - All rights reserved.