Więcej czasu na przyjemność...
PL EN

Czartery lotnicze

Od czasu kiedy klienci docenili transport samolotem, branża ta rozwija się niezmiernie dynamicznie. Jedną z propozycji usług są czartery lotnicze, które pozwalają na większą elastyczność podczas podróży. Takie prywatne samoloty nie muszą być wcale przywilejem najbogatszych grup biznesmenów, ponieważ prywatny lot wcale nie oznacza konieczności zakupu drogiego samolotu. Z czarterów lotniczych korzystały dotychczas przede wszystkim biura podróży, ale obecnie coraz więcej osób decyduje się na tego typu usługi.

Korzystając z tego typu usług, można bowiem w przemyślany sposób zorganizować podróż grupową. Dlatego też jest to dość atrakcyjna oferta dla firm zajmujących się organizacją wszelkich eventów czy dla drużyn sportowych, które muszą się przedostać na zagraniczne zawody. Taki prywatny samolot dostępny jest właściwie na każde zawołanie. Stąd czarter lotniczy może być wygodnym rozwiązaniem, gdyż pozwala na dostosowanie lotu do ogólnego planu wyjazdu i konkretnych terminów. Poza tym wiąże się on również z pewnymi oszczędnościami czasu.

czarter lotniczy

Czarter lotniczy – wygodne rozwiązanie

Okazuje się, że czartery lotnicze oferują wiele wygód i dlatego tak chętnie wybierane są przez klientów. Z pewnością komfort lotu znacznie się różni od rejsowych linii lotniczych. Wynika to między innymi z oszczędności czasu na lotniskach. Pasażerowie mogą dużo lepiej zaplanować podróż w tym przypadku, gdyż nie muszą być dużo wcześniej na lotnisku w celu odbycia odprawy. W przypadku lotów czarterowych tego typu formalności trwają znacznie krócej. Wygodne jest również to, że cała grupa leci jednym samolotem i nie musi dzielić przestrzeni z innymi pasażerami.

Komfort podczas podróży ma bowiem ogromne znaczenie. Takie czartery lotnicze są szczególnie polecane grupom sportowym czy pracownikom jednej firmy, którzy muszą się przygotować do konkretnego spotkania. Podczas lotów rejsowych zdarzają się bowiem różni pasażerowie, a również i tacy, którzy mogą zakłócić podróż innym współpasażerom. Wiadomo, że w przypadku drużyny sportowej istotna jest jakość podróży, która może mieć znaczenie dla późniejszych wyników zawodów. Dlatego warto rozważyć tego typu usługę czarterową.

Komfortowo i zawsze na czas!

czartery lotnicze

Wysokiej jakości czartery lotnicze

To jednak nie wszystkie pozytywne aspekty tego typu alternatywy dla lotów rejsowych. Czarter lotniczy jest bowiem też idealnym rozwiązaniem dla wszystkich wymagających klientów. Pozwala on na znacznie większą elastyczność w kwestii rozmaitych terminów przelotu, gdyż nie jesteśmy uzależnieni od rozkładu lotów. Poza tym nasi pracownicy dbają o najwyższą jakość usług, aby uprzyjemnić podróż klientom. Zależy nam na satysfakcji klienta, dlatego też staramy się spełniać wysokie standardy nie tylko w ramach obsługi powietrznej, ale też i naziemnej.

charter lotniczy

Czartery lotnicze w firmie Jet Partner

Oferujemy rozmaite czartery lotnicze na różnych trasach. W naszej ofercie mamy zarówno loty krótkodystansowe, jak i długodystansowe. Dbamy o to, aby każdą ofertę dopasować do indywidualnych potrzeb klientów. Dlatego też świadczone przez nas usługi zawsze są na najwyższym poziomie. Staramy się zapewnić pasażerom pełen komfort podczas lotu, a równocześnie dbamy również o bezpieczeństwo osób podróżujących. Zachęcamy więc do bliższego zapoznania się z naszą ofertę. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

© 2012 JetPartner - All rights reserved.